Hakkımızda

Eskişehir'in merkezinde, şehrin kalbinde yer alan AsrınGold olarak, size uzaktayken bile evinizi aratmayacak bir konfor sunmaktan gurur duyuyoruz. Günlük kiralık dairelerimiz, lüks ve rahatlık anlayışını bir araya getirerek, seyahatiniz sırasında sizi ağırlamak için tasarlandı.

Müşteri Memnuniyeti Bizim Önceliğimizdir

AsrınGold olarak, sunduğumuz hizmetin merkezinde her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite bulunur. 7/24 hizmet anlayışımızla her an yanınızdayız ve ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Konforunuz ve güvenliğiniz için hijyen standartlarına büyük önem veriyoruz. Size evinizdeki gibi bir konaklama deneyimi sunmak için sürekli çaba sarf ediyoruz.

Hakkımızda
Hakkımızda

Geniş ve Konforlu Yaşam Alanları

AsrınGold özel düzeni, konuklarımıza seçenek sunma fikrinden doğdu. Dairelerimiz, dubleks ve normal daireler olmak üzere iki farklı tarzda tasarlandı. Geniş ve ferah yaşam alanları, sizi rahatlatmak ve seyahatinizi özel kılmak için tasarlandı. Sadece bir konaklama değil, aynı zamanda evinizden uzakta bir ev deneyimi sunuyoruz.

Ulaşım Kolaylığı ve Merkezi Lokasyon

AsrınGold, Eskişehir'in ana cazibe merkezlerine kolay erişim sağlayan merkezi bir konumda bulunur. Şehirdeki önemli noktalara yakın olmanın tadını çıkarırken, ulaşımınızı kolaylaştırırız. Ayrıca, uygun fiyatlarımızla bütçenizi zorlamadan lüks bir konaklama deneyimi sunarız.


Sizlere "uzaktaki yeni eviniz" sloganıyla hoş geldiniz diyoruz. Asrın Konaklama ile Eskişehir'i keşfederken ev konforunu yaşayın.